✨BEST SELLING DOG COIN MONEY BANK✨
Our Bestselling Dog Coin Money Bank is awesome and perfect for kids! Adult love them too! These fun dogs are a great way to teach your kids about money and how to save! You simply put a few coins in its bowl, and watch in amazement and laughter as the dog eats it! Its a MUST have in your home if you have kids or grandkids! They come in all of your favorite colors and most people get all of them in different colors!
Features:
- 100% Brand New and High Quality.
- Helps You Save Money
- Put Your Coins On The Bowl & The Dog Will Eat It
- It can be a great gift for your friends, kids etc
- Great idea for gift, home decoration, display on shelf.
Specifications:
- Material:ABS + electronic components.
- Color: Brown & Black, Brown & White,Black&White
- Power Source: 2-AA Batteries (Not included)
- Size: 16 x 15 x 8cm
- Net Weight: 450-500g
✈️ Insured Fast Shipping: Each order includes real-time tracking details and insurance coverage in the unlikely event that a package gets lost or stolen in transit.
👍 Money-Back Guarantee: If your items arrive damaged or become defective within 30 days of normal usage, we will gladly issue a replacement or refund.
📞 24/7 Customer Support: We have a team of live reps ready to help and answer any questions you have within a 24-hour time frame, 7 days a week.
🔒 Safe & Secure Checkouts: We use state-of-the-art SSL Secure encryption to keep your personal and financial information 100% protected.
RECOMMENDED
-
New arrival mini double head electric shaveSave $22.00
- Regular price
-
$44.99 - Sale price
- $22.99
- Unit price
- per
-
10" HD Multi-Function Touch Screen Car RecorderSave $63.00
- Regular price
-
$125.99 - Sale price
- $62.99
- Unit price
- per
-
Car Interference Antifreeze InstrumentSave $7.00
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $12.99
- Unit price
- per
-
Powerful Decontamination Floor CleanerSave $8.00
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $11.99
- Unit price
- per
-
12-Month Envelopes Money Saving Challenge BinderSave $17.00
- Regular price
-
$32.99 - Sale price
- $15.99
- Unit price
- per